Cupa Aqua Park Editia I

(2011-07-12)

Perioada: 30-31 Iulie
Locatie: Complexul Aqua Park
Site: http://www.smile-aquapark.ro/
Adresa: Str. Prunului (fostul strand Noua)
Nr. terenuri: 4
Sistem de joc: 5+1
Durata repriza grupe si sferturi: 15 minute
Durata repriza semifinale si finale: 20 minute
Taxa inscriere: 300 lei
Premii: cupe locurile 1-3, trofee speciale, diplome locurile 1-4, ore teren minifotbal, intrari Aqua Park, baxuri bere
Organizator: Emil 0723.179.197

Documente utile:
- regulament
- fisa inscriere

Pentru echipele din afara orasului putem oferi si cazare la preturi decente.

Echipe inscrise (ordonate dupa urnele valorice pt. tragerea la sorti):
Capi de serie:
1. Klinker Brasov
2. Design Construct Brasov
3. Ados Brasov
Urna 2 valorica:
4. Axeon Brasov
5. Expertmed 1 Brasov
6. Cora Pantelimon Bucuresti (automat in grupa C)
Urna 3 valorica:
7. Expertmed 2 Brasov (in grupa diferita fata de Expertmed 1)
8. A.S. Pompierul Brasov
9. Nicoli & Friends Brasov
Minifotbal Noua
10. Drepex Brasov
11. Pim-Bart Brasov
12. Rosenau Brasov

Sedinta tehnica va avea loc Vineri orele 19:00 la restaurantul de la Balonul Galben, iesirea spre Predeal.

Sistemul de joc este de 3 grupe a 4 echipe. Din grupe se vor califica echipele clasate pe primele 2 pozitii, la care se vor adauga 2 din cele mai bine clasate echipe de pe pozitiile 3.

In cazul in care vor mai exista 4 cereri, grupele valorice se vor modifica si vom extinde cupa la 16 participanti.

Program turneu:

Sambata:Teren 1Teren 2
10:00A1-A3A2-A4
10:40B1-B3B2-B4
11:20C1-C3C2-C4
12:00A1-A4A2-A3
12:40B1-B4B2-B3
13:20C1-C4C2-C3
14:00A1-A2A3-A4
14:40B1-B2B3-B4
15:20C1-C2C3-C4
   
Duminica:Teren 1Teren 2
10:00Sfert 1Sfert 2
10:40Sfert 3Sfert 4
12:00Semifinala 1Semifinala 2
14:00Finala mica
15:00Finala mare
Bal.2
10:00
Vikings
Sedal
0
3
Bal.1
10:01
F.C. Thiess
Phoenix BV
4
6
Bal.2
10:45
Pz. Roma
Racadau
4
3
Bal.1
10:46
Neomed
Doripesco
6
10
Bal.2
11:30
Mauriciu
Vodasis
10
0
Bal.1
11:31
Autoliv
Cristal
3
2
Bal.2
12:15
Instalcris
Forest
3
0
Bal.1
12:16
FC Noua
Holver
0
1
Aici se vor posta rezultatele in cursul zilei de Sambata
Clasament Superliga - Divizia A - etapa 15
Loc Echipa M Glv Pct
1. Mauriciu 15 +52 40
2. Sedal 15 +88 36
3. Forest 15 +41 31
4. Doripesco 15 +19 30
5. FC Noua 15 +10 29
6. Autoliv 15 +21 28
7. Holver 15 +17 27
8. Neomed 15 +10 26
9. Instalcris 15 +1 22
10. Cristal 15 -2 16
11. Pz. Roma 15 -20 13
12. Vikings 15 -25 13
13. Vodasis 15 -19 12
14. Phoenix BV 15 -32 11
15. Racadau 15 -50 10
16. F.C. Thiess 15 -111 3
Rezultate ultima etapa - 2019-12-14 - Etapa 15
Partida Scor
Holver - Racadau 7 - 4 -
Mauriciu - F.C. Thiess 14 - 1 -
Doripesco - Forest 1 - 7 -
FC Noua - Pz. Roma 6 - 0 -
Neomed - Instalcris 2 - 6 -
Vikings - Autoliv 1 - 7 -
Vodasis - Phoenix BV 2 - 2 -
Cristal - Sedal 2 - 4 -
Program etapa viitoare - 2020-03-14 - Etapa 16
Partida Ora Balon
Sedal - Vikings 10:00 2
Phoenix BV - F.C. Thiess 10:01 1
Racadau - Pz. Roma 10:45 2
Doripesco - Neomed 10:46 1
Vodasis - Mauriciu 11:30 2
Cristal - Autoliv 11:31 1
Forest - Instalcris 12:15 2
Holver - FC Noua 12:16 1

Suspendari

Jucatorii suspendati pentru Etapa 16:

  • Nu este nici un jucator suspendat

Sarbatoriti

Jucatorii ce isi sarbatoresc ziua de nastere in saptamana curenta sunt:

  • Jucatorul Hirtopanu Marius,
    component al echipei (Instalcris)
    implineste varsta de 28 ani
    la data de 3 Iunie 2020,
    nascut in anul 1992
  • Jucatorul Lacan Paul Dorin,
    component al echipei (Cristal)
    implineste varsta de 31 ani
    la data de 3 Iunie 2020,
    nascut in anul 1989
  • Jucatorul Prodan Florin,
    component al echipei (FC Noua)
    implineste varsta de 28 ani
    la data de 5 Iunie 2020,
    nascut in anul 1992
  • Jucatorul Caciulat Ramiro Florentin,
    component al echipei (Instalcris)
    implineste varsta de 37 ani
    la data de 7 Iunie 2020,
    nascut in anul 1983