Cupa Aqua Park Editia I

(2011-07-12)

Perioada: 30-31 Iulie
Locatie: Complexul Aqua Park
Site: http://www.smile-aquapark.ro/
Adresa: Str. Prunului (fostul strand Noua)
Nr. terenuri: 4
Sistem de joc: 5+1
Durata repriza grupe si sferturi: 15 minute
Durata repriza semifinale si finale: 20 minute
Taxa inscriere: 300 lei
Premii: cupe locurile 1-3, trofee speciale, diplome locurile 1-4, ore teren minifotbal, intrari Aqua Park, baxuri bere
Organizator: Emil 0723.179.197

Documente utile:
- regulament
- fisa inscriere

Pentru echipele din afara orasului putem oferi si cazare la preturi decente.

Echipe inscrise (ordonate dupa urnele valorice pt. tragerea la sorti):
Capi de serie:
1. Klinker Brasov
2. Design Construct Brasov
3. Ados Brasov
Urna 2 valorica:
4. Axeon Brasov
5. Expertmed 1 Brasov
6. Cora Pantelimon Bucuresti (automat in grupa C)
Urna 3 valorica:
7. Expertmed 2 Brasov (in grupa diferita fata de Expertmed 1)
8. A.S. Pompierul Brasov
9. Nicoli & Friends Brasov
Minifotbal Noua
10. Drepex Brasov
11. Pim-Bart Brasov
12. Rosenau Brasov

Sedinta tehnica va avea loc Vineri orele 19:00 la restaurantul de la Balonul Galben, iesirea spre Predeal.

Sistemul de joc este de 3 grupe a 4 echipe. Din grupe se vor califica echipele clasate pe primele 2 pozitii, la care se vor adauga 2 din cele mai bine clasate echipe de pe pozitiile 3.

In cazul in care vor mai exista 4 cereri, grupele valorice se vor modifica si vom extinde cupa la 16 participanti.

Program turneu:

Sambata:Teren 1Teren 2
10:00A1-A3A2-A4
10:40B1-B3B2-B4
11:20C1-C3C2-C4
12:00A1-A4A2-A3
12:40B1-B4B2-B3
13:20C1-C4C2-C3
14:00A1-A2A3-A4
14:40B1-B2B3-B4
15:20C1-C2C3-C4
   
Duminica:Teren 1Teren 2
10:00Sfert 1Sfert 2
10:40Sfert 3Sfert 4
12:00Semifinala 1Semifinala 2
14:00Finala mica
15:00Finala mare
Bal.1
10:00
Vodasis
Forest

Bal.2
10:01
Pz. Roma
Vikings

Bal.1
10:45
Instalcris
Mauriciu

Bal.2
10:46
Neomed
F.C. Thiess

Bal.1
11:30
Sedal
Racadau

Bal.2
11:31
Cristal
Holver

Bal.1
12:15
Phoenix BV
Doripesco

Bal.2
12:16
Autoliv
FC Noua

Aici se vor posta rezultatele in cursul zilei de Sambata
Clasament Superliga - Divizia A - etapa 2
Loc Echipa M Glv Pct
1. Forest 2 +19 6
2. Mauriciu 2 +11 6
3. Phoenix BV 2 +5 6
4. FC Noua 2 +2 6
5. Autoliv 2 +5 4
6. Sedal 1 +14 3
7. Holver 2 +1 3
8. Vodasis 2 +1 3
9. Neomed 2 -1 3
10. Racadau 2 -5 3
11. Cristal 2 -1 1
12. Pz. Roma 1 -4 0
13. Doripesco 2 -6 0
14. Instalcris 2 -8 0
15. Vikings 2 -16 0
16. F.C. Thiess 2 -17 0
Rezultate ultima etapa - 2019-09-14 - Etapa 2
Partida Scor
Autoliv - Doripesco 7 - 2 -
Instalcris - Vodasis 1 - 4 -
F.C. Thiess - Forest 0 - 14 -
FC Noua - Cristal 2 - 1 -
Mauriciu - Racadau 9 - 0 -
Pz. Roma - Sedal - -
Neomed - Phoenix BV 4 - 6 -
Vikings - Holver 2 - 4 -
Program etapa viitoare - 2019-09-21 - Etapa 3
Partida Ora Balon
Vodasis - Forest 10:00 1
Pz. Roma - Vikings 10:01 2
Instalcris - Mauriciu 10:45 1
Neomed - F.C. Thiess 10:46 2
Sedal - Racadau 11:30 1
Cristal - Holver 11:31 2
Phoenix BV - Doripesco 12:15 1
Autoliv - FC Noua 12:16 2

Suspendari

Jucatorii suspendati pentru Etapa 3:

  • Nu este nici un jucator suspendat

Sarbatoriti

Jucatorii ce isi sarbatoresc ziua de nastere in saptamana curenta sunt: