Cupa Aqua Park Editia I

(2011-07-12)

Perioada: 30-31 Iulie
Locatie: Complexul Aqua Park
Site: http://www.smile-aquapark.ro/
Adresa: Str. Prunului (fostul strand Noua)
Nr. terenuri: 4
Sistem de joc: 5+1
Durata repriza grupe si sferturi: 15 minute
Durata repriza semifinale si finale: 20 minute
Taxa inscriere: 300 lei
Premii: cupe locurile 1-3, trofee speciale, diplome locurile 1-4, ore teren minifotbal, intrari Aqua Park, baxuri bere
Organizator: Emil 0723.179.197

Documente utile:
- regulament
- fisa inscriere

Pentru echipele din afara orasului putem oferi si cazare la preturi decente.

Echipe inscrise (ordonate dupa urnele valorice pt. tragerea la sorti):
Capi de serie:
1. Klinker Brasov
2. Design Construct Brasov
3. Ados Brasov
Urna 2 valorica:
4. Axeon Brasov
5. Expertmed 1 Brasov
6. Cora Pantelimon Bucuresti (automat in grupa C)
Urna 3 valorica:
7. Expertmed 2 Brasov (in grupa diferita fata de Expertmed 1)
8. A.S. Pompierul Brasov
9. Nicoli & Friends Brasov
Minifotbal Noua
10. Drepex Brasov
11. Pim-Bart Brasov
12. Rosenau Brasov

Sedinta tehnica va avea loc Vineri orele 19:00 la restaurantul de la Balonul Galben, iesirea spre Predeal.

Sistemul de joc este de 3 grupe a 4 echipe. Din grupe se vor califica echipele clasate pe primele 2 pozitii, la care se vor adauga 2 din cele mai bine clasate echipe de pe pozitiile 3.

In cazul in care vor mai exista 4 cereri, grupele valorice se vor modifica si vom extinde cupa la 16 participanti.

Program turneu:

Sambata:Teren 1Teren 2
10:00A1-A3A2-A4
10:40B1-B3B2-B4
11:20C1-C3C2-C4
12:00A1-A4A2-A3
12:40B1-B4B2-B3
13:20C1-C4C2-C3
14:00A1-A2A3-A4
14:40B1-B2B3-B4
15:20C1-C2C3-C4
   
Duminica:Teren 1Teren 2
10:00Sfert 1Sfert 2
10:40Sfert 3Sfert 4
12:00Semifinala 1Semifinala 2
14:00Finala mica
15:00Finala mare
Bal.1
10:00
Vodasis
Forest

Bal.2
10:01
Pz. Roma
Vikings

Bal.1
10:45
Instalcris
Mauriciu

Bal.2
10:46
Neomed
F.C. Thiess

Bal.1
11:30
Sedal
Racadau

Bal.2
11:31
Cristal
Holver

Bal.1
12:15
Phoenix BV
Doripesco

Bal.2
12:16
Autoliv
FC Noua

Aici se vor posta rezultatele in cursul zilei de Sambata
Clasament Superliga - Play Out - etapa 6
Loc Echipa M Glv Pct
1. Valea cu Flori 16 +40 39
2. Darste 16 +31 35
3. Pz. Roma 16 +14 32
4. Instalcris 16 +9 27
5. Vodasis 16 +10 27
6. Racadau 16 +12 26
7. Phoenix BV 16 -9 20
8. ASA Fr. 16 -3 19
9. Vikings 16 -19 19
10. Kronwerk 16 -18 13
11. F.C. Thiess 16 -20 10
12. Kron Towers 16 -47 7
Rezultate ultima etapa - 2019-06-22 - Etapa 6
Partida Scor
Vikings - Kronwerk 3 - 1 -
Racadau - Phoenix BV 1 - 6 -
F.C. Thiess - Pz. Roma 0 - 3 -
Kron Towers - Vodasis 0 - 3 -
ASA Fr. - Instalcris 3 - 3 -
Valea cu Flori - Darste 2 - 0 -
Program etapa viitoare - 2019-05-18 - Etapa 7
Partida Ora Balon
Valea cu Flori - Phoenix BV 10:00 2
Racadau - Kronwerk 10:45 2
Vikings - Instalcris 11:30 2
ASA Fr. - Pz. Roma 12:15 2
F.C. Thiess - Vodasis 13:00 2
Kron Towers - Darste 13:45 2

Suspendari

Jucatorii suspendati pentru Etapa 7:

  • Nu este nici un jucator suspendat

Sarbatoriti

Jucatorii ce isi sarbatoresc ziua de nastere in saptamana curenta sunt: