Lista reprezentanti

Echipa Nume & prenume Telefon Mail
Autoliv Valeriu Iosub 0732.530.288  
  Adrian Suraru 0721.201.322  
Cristal Dragos Mandru 0757.080.178  
  Marius Rusu 0723.630.417  
Doripesco Florin Mihaila 0722.720.226  
F.C. Thiess -    
FC Harman Vikings Dan-Cristian Murea 0741.158.351  
  Florin Dumbrava 0726.191.683
FC Noua Florin Sorin Nastasia 0755.169.858  
  Costica Nastasia 0771.079.757  
FC Racadau Paul Ionut Danis 0723.619.231
Forest Emanuel Gogu 0740.211.741  
  Radu Laurentiu 0731.996.330  
Instalcris Adrian Pricopi 0722.515.113  
  Dan Vargau 0726.357.372  
Mauriciu Alexandru Bezna 0743.316.676  
  Marius Anisie 0744.277.510  
Neomed Robert Farcas 0722.984.466  
  Daniel Zohorneanu 0749.099.316  
Phoenix Brasov Marius Nebunescu 0726.312.958  
  Liviu Gligoras 0724.057.983  
Pizza Roma Razvan Tapu 0755.544.996  
  Mihai Giba 0745.891.200  
Sedal Proiect Adrian Oprea 0742.197.631  
  Constantin Aldea 0720.534.446  
Top Sport Holver Bogdan Bragau 0721.585.254  
  Beleaua Emil Marian 0744.308.136  
Vodasis Mihai-George Sincan 0765.455.049  
  Lorant Kerekes 0788.663.913  
Bal.1
10:00
Sedal
Vikings

Bal.2
10:01
Phoenix BV
F.C. Thiess

Bal.1
10:45
Racadau
Pz. Roma

Bal.2
10:46
Doripesco
Neomed

Bal.1
11:30
Vodasis
Mauriciu

Bal.2
11:31
Cristal
Autoliv

Bal.1
12:15
Forest
Instalcris

Bal.2
12:16
Holver
FC Noua

Aici se vor posta rezultatele in cursul zilei de Sambata
Clasament Superliga - Divizia A - etapa 1
Loc Echipa M Glv Pct
1. Sedal 0 0 0
2. Racadau 0 0 0
3. Vodasis 0 0 0
4. Forest 0 0 0
5. Phoenix BV 0 0 0
6. Doripesco 0 0 0
7. Cristal 0 0 0
8. Holver 0 0 0
9. FC Noua 0 0 0
10. Autoliv 0 0 0
11. Neomed 0 0 0
12. F.C. Thiess 0 0 0
13. Instalcris 0 0 0
14. Mauriciu 0 0 0
15. Pz. Roma 0 0 0
16. Vikings 0 0 0
Rezultate ultima etapa - 2019-09-07 - Etapa 1
Partida Scor
Sedal - Vikings - -
Phoenix BV - F.C. Thiess - -
Racadau - Pz. Roma - -
Doripesco - Neomed - -
Vodasis - Mauriciu - -
Cristal - Autoliv - -
Forest - Instalcris - -
Holver - FC Noua - -
Program etapa viitoare - 2019-09-14 - Etapa 2
Partida Ora Balon
Autoliv - Doripesco 10:00 1
Instalcris - Vodasis 10:01 2
F.C. Thiess - Forest 10:45 1
FC Noua - Cristal 10:46 2
Mauriciu - Racadau 11:30 1
Pz. Roma - Sedal 11:31 2
Neomed - Phoenix BV 12:15 1
Vikings - Holver 12:16 2
Topul marcatorilor
Loc Nume prenume Echipa G.
Nu exista marcatori

Suspendari

Jucatorii suspendati pentru Etapa 2:

  • Nu este nici un jucator suspendat

Sarbatoriti

Jucatorii ce isi sarbatoresc ziua de nastere in saptamana curenta sunt:

  • Nu este nici un jucator sarbatorit