Data: 2018-10-20 tur / 2019-03-23 retur
Etapa 6 tur / 17 retur
Ora Balon Partida tur retur
10:00 2 F.C. Thiess - Neomed
2 - 3
10:45 2 ASA Friends - FC Racadau
0 - 5
11:30 2 Altstadt Invest - FC Harman Vikings
3 - 2
12:15 2 Autoliv - Metaloplast
4 - 3
13:00 2 Valea cu Flori Residance - Sedal Proiect
2 - 8
13:45 2 Kron Towers - Cristal
0 - 3


Data: 2018-10-27 tur / 2019-03-30 retur
Etapa 7 tur / 18 retur
Ora Balon Partida tur retur
10:00 1 Neomed - Valea cu Flori Residance
4 - 3
10:45 1 FC Harman Vikings - ASA Friends
2 - 1
11:30 1 Sedal Proiect - Kron Towers
8 - 1
12:15 1 Cristal - Altstadt Invest
2 - 2
13:00 1 FC Racadau - Autoliv
2 - 2
13:45 1 Metaloplast - F.C. Thiess
3 - 3


Data: 2018-11-03 tur / 2019-04-06 retur
Etapa 8 tur / 19 retur
Ora Balon Partida tur retur
10:00 2 FC Harman Vikings - Cristal
1 - 5
10:45 2 F.C. Thiess - FC Racadau
4 - 7
11:30 2 ASA Friends - Autoliv
2 - 8
12:15 2 Valea cu Flori Residance - Metaloplast
0 - 4
13:00 2 Kron Towers - Neomed
2 - 15
13:45 2 Altstadt Invest - Sedal Proiect
1 - 5


Data: 2018-11-10 tur / 2019-04-13 retur
Etapa 9 tur / 20 retur
Ora Balon Partida tur retur
10:00 1 Autoliv - F.C. Thiess
8 - 1
10:45 1 FC Racadau - Valea cu Flori Residance
1 - 5
11:30 1 Cristal - ASA Friends
8 - 0
12:15 1 Neomed - Altstadt Invest
4 - 3
13:00 1 Sedal Proiect - FC Harman Vikings
9 - 2
13:45 1 Metaloplast - Kron Towers
10 - 3


Data: 2018-11-17 tur / 2019-05-04 retur
Etapa 10 tur / 21 retur
Ora Balon Partida tur retur
10:00 2 ASA Friends - F.C. Thiess
2 - 1
10:45 2 Kron Towers - FC Racadau
4 - 10
11:30 2 Altstadt Invest - Metaloplast
1 - 4
12:15 2 FC Harman Vikings - Neomed
2 - 7
13:00 2 Cristal - Sedal Proiect
10 - 0
13:45 2 Valea cu Flori Residance - Autoliv
1 - 3


Data: 2018-11-24 tur / 2019-05-11 retur
Etapa 11 tur / 22 retur
Ora Balon Partida tur retur
10:00 1 Autoliv - Kron Towers
4 - 1
10:45 1 Neomed - Cristal
1 - 2
11:30 1 Sedal Proiect - ASA Friends
17 - 0
12:15 1 F.C. Thiess - Valea cu Flori Residance
5 - 4
13:00 1 Metaloplast - FC Harman Vikings
4 - 1
13:45 1 FC Racadau - Altstadt Invest
0 - 6


Bal.1
10:00
Doripesco
FC Noua
2
3
Bal.2
10:00
Neomed
F.C. Thiess
3
0
Bal.1
10:45
Holver
Vodasis
3
1
Bal.2
10:45
Racadau
ASA Fr.
6
2
Bal.1
11:30
Kronwerk
Mauriciu
2
7
Bal.2
11:30
Vikings
Altstadt
1
0
Bal.1
12:15
Nicoli
Forest
1
6
Bal.2
12:15
Metalopl.
Autoliv

Bal.1
13:00
Pz. Roma
Darste
2
2
Bal.2
13:00
Sedal
Valea cu Flori
4
0
Bal.1
13:45
Phoenix BV
Instalcris
3
3
Bal.2
13:45
Cristal
Kron Towers
2
3
Aici se vor posta rezultatele in cursul zilei de Sambata
Clasament Superliga - Seria 1 - etapa 16
Loc Echipa M Glv Pct
1. Cristal 16 +43 40
2. Sedal 15 +63 36
3. Altstadt 16 +32 34
4. Metalopl. 16 +37 33
5. Autoliv 15 +24 32
6. Neomed 16 +18 27
7. Valea cu Flori 16 +5 21
8. Racadau 16 -10 15
9. F.C. Thiess 16 -18 14
10. Vikings 16 -38 12
11. Kron Towers 16 -79 7
12. ASA Fr. 16 -77 6

Suspendari

Jucatorii suspendati pentru Etapa 17:

  • Nu este nici un jucator suspendat

Sarbatoriti

Jucatorii ce isi sarbatoresc ziua de nastere in saptamana curenta sunt:

  • Jucatorul Alexa Bogdan Ionut,
    component al echipei (Pz. Roma)
    implineste varsta de 30 ani
    la data de 25 Martie 2019,
    nascut in anul 1989
  • Jucatorul Letca Gheorghe,
    component al echipei (Sedal)
    implineste varsta de 24 ani
    la data de 27 Martie 2019,
    nascut in anul 1995
  • Jucatorul Haures Florin Valentin,
    component al echipei (Neomed)
    implineste varsta de 31 ani
    la data de 28 Martie 2019,
    nascut in anul 1988
  • Jucatorul Balint Gyorgy Laszlo,
    component al echipei (Altstadt)
    implineste varsta de 40 ani
    la data de 29 Martie 2019,
    nascut in anul 1979
  • Jucatorul Laurentiu Radu Vlad,
    component al echipei (Forest)
    implineste varsta de 51 ani
    la data de 31 Martie 2019,
    nascut in anul 1968
  • Jucatorul Strugari Ionut Cristian,
    component al echipei (Altstadt)
    implineste varsta de 36 ani
    la data de 31 Martie 2019,
    nascut in anul 1983