Data: 2019-05-18 tur / 2019-05-18 retur
Etapa 1 tur / 7 retur
Ora Balon Partida tur retur
10:00 2 Valea cu Flori Residance - Phoenix Brasov
2 - 2
10:45 2 FC Racadau - Kronwerk
5 - 5
11:30 2 FC Harman Vikings - Instalcris
2 - 2
12:15 2 ASA Friends - Pizza Roma
7 - 9
13:00 2 F.C. Thiess - Vodasis
0 - 3
13:45 2 Kron Towers - FC Darste
3 - 7


Data: 2019-05-25 tur / 2019-05-25 retur
Etapa 2 tur / 8 retur
Ora Balon Partida tur retur
10:00 2 F.C. Thiess - FC Darste
0 - 3
10:45 2 Kron Towers - Phoenix Brasov
0 - 3
11:30 2 Valea cu Flori Residance - Kronwerk
3 - 1
12:15 2 FC Racadau - Instalcris
3 - 5
13:00 2 FC Harman Vikings - Pizza Roma
7 - 2
13:45 2 ASA Friends - Vodasis
1 - 2


Data: 2019-06-01 tur / 2019-06-01 retur
Etapa 3 tur / 9 retur
Ora Balon Partida tur retur
10:00 2 ASA Friends - FC Darste
2 - 3
10:45 2 F.C. Thiess - Phoenix Brasov
0 - 3
11:30 2 Kron Towers - Kronwerk
0 - 3
12:15 2 Valea cu Flori Residance - Instalcris
1 - 1
13:00 2 FC Racadau - Pizza Roma
1 - 5
13:45 2 FC Harman Vikings - Vodasis
2 - 5


Data: 2019-06-08 tur / 2019-06-08 retur
Etapa 4 tur / 10 retur
Ora Balon Partida tur retur
10:00 2 FC Harman Vikings - FC Darste
0 - 6
10:45 2 ASA Friends - Phoenix Brasov
6 - 3
11:30 2 F.C. Thiess - Kronwerk
0 - 3
12:15 2 Kron Towers - Instalcris
0 - 3
13:00 2 Valea cu Flori Residance - Pizza Roma
3 - 3
13:45 2 FC Racadau - Vodasis
2 - 1


Data: 2019-06-15 tur / 2019-06-15 retur
Etapa 5 tur / 11 retur
Ora Balon Partida tur retur
10:00 2 FC Racadau - FC Darste
3 - 3
10:45 2 Valea cu Flori Residance - Vodasis
3 - 1
11:30 2 F.C. Thiess - Instalcris
0 - 3
12:15 2 Kron Towers - Pizza Roma
0 - 3
13:00 2 FC Harman Vikings - Phoenix Brasov
2 - 4
13:45 2 ASA Friends - Kronwerk
12 - 3


Data: 2019-06-22 tur / 2019-06-22 retur
Etapa 6 tur / 12 retur
Ora Balon Partida tur retur
10:00 2 FC Harman Vikings - Kronwerk
3 - 1
10:45 2 FC Racadau - Phoenix Brasov
1 - 6
11:30 2 F.C. Thiess - Pizza Roma
0 - 3
12:15 2 Kron Towers - Vodasis
0 - 3
13:00 2 ASA Friends - Instalcris
3 - 3
13:45 2 Valea cu Flori Residance - FC Darste
2 - 0


Bal.2
10:00
Vikings
Sedal
0
3
Bal.1
10:01
F.C. Thiess
Phoenix BV
4
6
Bal.2
10:45
Pz. Roma
Racadau
4
3
Bal.1
10:46
Neomed
Doripesco
6
10
Bal.2
11:30
Mauriciu
Vodasis
10
0
Bal.1
11:31
Autoliv
Cristal
3
2
Bal.2
12:15
Instalcris
Forest
3
0
Bal.1
12:16
FC Noua
Holver
0
1
Aici se vor posta rezultatele in cursul zilei de Sambata
Clasament Superliga - Play Out - etapa 7
Loc Echipa M Glv Pct
1. Valea cu Flori 16 +40 39
2. Darste 16 +31 35
3. Pz. Roma 16 +14 32
4. Instalcris 16 +9 27
5. Vodasis 16 +10 27
6. Racadau 16 +12 26
7. Phoenix BV 16 -9 20
8. ASA Fr. 16 -3 19
9. Vikings 16 -19 19
10. Kronwerk 16 -18 13
11. F.C. Thiess 16 -20 10
12. Kron Towers 16 -47 7
Rezultate ultima etapa - 2019-05-18 - Etapa 7
Partida Scor
Valea cu Flori - Phoenix BV 2 - 2 -
Racadau - Kronwerk 5 - 5 -
Vikings - Instalcris 2 - 2 -
ASA Fr. - Pz. Roma 7 - 9 -
F.C. Thiess - Vodasis 0 - 3 -
Kron Towers - Darste 3 - 7 -
Program etapa viitoare - 2019-05-25 - Etapa 8
Partida Ora Balon
F.C. Thiess - Darste 10:00 2
Kron Towers - Phoenix BV 10:45 2
Valea cu Flori - Kronwerk 11:30 2
Racadau - Instalcris 12:15 2
Vikings - Pz. Roma 13:00 2
ASA Fr. - Vodasis 13:45 2

Suspendari

Jucatorii suspendati pentru Etapa 8:

  • Nu este nici un jucator suspendat

Sarbatoriti

Jucatorii ce isi sarbatoresc ziua de nastere in saptamana curenta sunt:

  • Jucatorul Andar Marius Gheorghita,
    component al echipei (Neomed)
    implineste varsta de 41 ani
    la data de 3 August 2020,
    nascut in anul 1979
  • Jucatorul Rusu Marius,
    component al echipei (Cristal)
    implineste varsta de 48 ani
    la data de 3 August 2020,
    nascut in anul 1972
  • Jucatorul Paval Razvan,
    component al echipei (Autoliv)
    implineste varsta de 33 ani
    la data de 5 August 2020,
    nascut in anul 1987
  • Jucatorul Aparaschivei Andrei Dorel,
    component al echipei (Vodasis)
    implineste varsta de 24 ani
    la data de 8 August 2020,
    nascut in anul 1996