Data: 2015-09-05 tur / 2016-03-12 retur
Etapa 1 tur / 14 retur
Ora Balon Partida tur retur
10:00 1 Cristal - Forest
6 - 2
 4 - 1
10:45 1 Metaloplast - Union Brasov
2 - 6
 0 - 3
11:30 1 FC Harman Vikings - Nicoli & Friends
1 - 8
 2 - 4
12:15 1 Lozan Dent - Expertmed
1 - 4
 0 - 3
13:00 1 ACS Deloeko Brasov - Dynavit
2 - 4
 3 - 7
13:45 1 Sport Fun* - FC CLINICCO
0 - 1
 2 - 2
14:30 1 S.S. Becko - Poiana RVA
3 - 2
 3 - 4

Observatori etapa 1/14: Cristal; Union Brasov;

Data: 2015-09-12 tur / 2016-03-19 retur
Etapa 2 tur / 15 retur
Ora Balon Partida tur retur
10:00 1 Union Brasov - Cristal
1 - 1
 1 - 0
10:45 1 Nicoli & Friends - Metaloplast
3 - 4
 4 - 2
11:30 1 Expertmed - FC Harman Vikings
4 - 2
 2 - 7
12:15 1 Dynavit - Lozan Dent
4 - 1
 8 - 1
13:00 1 FC CLINICCO - ACS Deloeko Brasov
1 - 3
 1 - 1
13:45 1 Poiana RVA - Sport Fun*
2 - 2
 2 - 0
14:30 1 Forest - S.S. Becko
1 - 3
 4 - 2

Observatori etapa 2/15: Nicoli & Friends; Expertmed;

Data: 2015-09-19 tur / 2016-04-02 retur
Etapa 3 tur / 16 retur
Ora Balon Partida tur retur
10:00 1 FC Harman Vikings - Dynavit
1 - 4
 3 - 3
10:45 1 Cristal - Nicoli & Friends
1 - 1
 5 - 2
11:30 1 Metaloplast - Expertmed
0 - 11
 1 - 9
12:15 1 Union Brasov - Forest
3 - 1
 6 - 1
13:00 1 Lozan Dent - FC CLINICCO
1 - 1
 2 - 4
13:45 1 ACS Deloeko Brasov - Poiana RVA
1 - 1
 1 - 4
14:30 1 Sport Fun* - S.S. Becko
4 - 2
 5 - 2

Observatori etapa 3/16: Dynavit; FC CLINICCO;

Data: 2015-09-26 tur / 2016-04-09 retur
Etapa 4 tur / 17 retur
Ora Balon Partida tur retur
10:00 1 Union Brasov - FC CLINICCO
2 - 1
 2 - 1
10:45 1 Nicoli & Friends - Dynavit
2 - 3
 2 - 6
11:30 1 Forest - Expertmed
1 - 8
 2 - 6
12:15 1 Cristal - Poiana RVA
3 - 2
 4 - 1
13:00 1 Metaloplast - S.S. Becko
6 - 2
 6 - 0
13:45 1 FC Harman Vikings - Sport Fun*
2 - 1
 3 - 1
14:30 1 Lozan Dent - ACS Deloeko Brasov
1 - 4
 1 - 2

Observatori etapa 4/17: Poiana RVA; S.S. Becko;



Data: 2015-10-17 tur / 2016-05-14 retur
Etapa 7 tur / 20 retur
Ora Balon Partida tur retur
10:00 1 Nicoli & Friends - Union Brasov
1 - 1
 2 - 2
10:45 1 Expertmed - Cristal
3 - 1
 2 - 1
11:30 1 Forest - Sport Fun*
5 - 2
 1 - 4
12:15 1 FC CLINICCO - FC Harman Vikings
6 - 3
 7 - 2
13:00 1 Poiana RVA - Lozan Dent
2 - 2
 6 - 3
13:45 1 S.S. Becko - ACS Deloeko Brasov
3 - 8
 2 - 7
14:30 1 Dynavit - Metaloplast
2 - 1
 1 - 7

Observatori etapa 7/20: Metaloplast; Forest;

Data: 2015-10-24 tur / 2016-05-21 retur
Etapa 8 tur / 21 retur
Ora Balon Partida tur retur
10:00 1 Dynavit - Expertmed
3 - 1
 1 - 3
10:45 1 FC CLINICCO - Nicoli & Friends
1 - 4
 2 - 2
11:30 1 Poiana RVA - Union Brasov
0 - 8
 3 - 5
12:15 1 Lozan Dent - Forest
1 - 1
 1 - 4
13:00 1 Sport Fun* - Metaloplast
3 - 1
 3 - 5
13:45 1 ACS Deloeko Brasov - FC Harman Vikings
9 - 2
 1 - 5
14:30 1 S.S. Becko - Cristal
4 - 7
 6 - 2

Observatori etapa 8/21: Cristal; Union Brasov;

Data: 2015-10-31 tur / 2016-05-28 retur
Etapa 9 tur / 22 retur
Ora Balon Partida tur retur
10:00 1 Cristal - Sport Fun*
4 - 1
 6 - 3
10:45 1 Expertmed - FC CLINICCO
9 - 1
 4 - 2
11:30 1 Nicoli & Friends - Poiana RVA
7 - 1
 4 - 0
12:15 1 Union Brasov - S.S. Becko
5 - 1
 12 - 3
13:00 1 Forest - Dynavit
2 - 5
 2 - 7
13:45 1 Metaloplast - ACS Deloeko Brasov
6 - 6
 2 - 1
14:30 1 FC Harman Vikings - Lozan Dent
7 - 2
 1 - 1

Observatori etapa 9/22: Nicoli & Friends; Expertmed;

Data: 2015-11-07 tur / 2016-06-04 retur
Etapa 10 tur / 23 retur
Ora Balon Partida tur retur
10:00 1 FC CLINICCO - Dynavit
1 - 3
 5 - 2
10:45 1 Poiana RVA - Expertmed
1 - 2
 1 - 2
11:30 1 S.S. Becko - Nicoli & Friends
0 - 7
 0 - 3
12:15 1 Sport Fun* - Union Brasov
2 - 4
 3 - 10
13:00 1 ACS Deloeko Brasov - Cristal
7 - 2
 2 - 4
13:45 1 Lozan Dent - Metaloplast
2 - 2
 2 - 3
14:30 1 FC Harman Vikings - Forest
5 - 2
 3 - 1

Observatori etapa 10/23: Dynavit; FC CLINICCO;

Data: 2015-11-14 tur / 2016-06-11 retur
Etapa 11 tur / 24 retur
Ora Balon Partida tur retur
10:00 1 Nicoli & Friends - Sport Fun*
5 - 1
 3 - 0
10:45 1 Dynavit - Poiana RVA
7 - 0
 8 - 4
11:30 1 Expertmed - S.S. Becko
10 - 2
 10 - 0
12:15 1 Forest - FC CLINICCO
3 - 1
 3 - 6
13:00 1 Union Brasov - ACS Deloeko Brasov
6 - 3
 5 - 1
13:45 1 Cristal - Lozan Dent
3 - 0
 6 - 2
14:30 1 Metaloplast - FC Harman Vikings
5 - 4
 2 - 6

Observatori etapa 11/24: Poiana RVA; S.S. Becko;

Data: 2015-11-21 tur / 2016-06-18 retur
Etapa 12 tur / 25 retur
Ora Balon Partida tur retur
10:00 1 Poiana RVA - FC CLINICCO
2 - 8
 4 - 0
10:45 1 S.S. Becko - Dynavit
3 - 6
 3 - 12
11:30 1 Sport Fun* - Expertmed
2 - 3
 0 - 3
12:15 1 ACS Deloeko Brasov - Nicoli & Friends
3 - 4
 1 - 8
13:00 1 Metaloplast - Forest
2 - 2
 8 - 4
13:45 1 FC Harman Vikings - Cristal
1 - 2
 3 - 0
14:30 1 Lozan Dent - Union Brasov
0 - 2
 0 - 3

Observatori etapa 12/25: Sport Fun*; ACS Deloeko Brasov;

Data: 2015-11-28 tur / 2016-06-25 retur
Etapa 13 tur / 26 retur
Ora Balon Partida tur retur
10:00 1 Union Brasov - FC Harman Vikings
4 - 3
 5 - 1
10:45 1 FC CLINICCO - S.S. Becko
3 - 1
 6 - 1
11:30 1 Dynavit - Sport Fun*
5 - 0
 3 - 0
12:15 1 Expertmed - ACS Deloeko Brasov
6 - 4
 5 - 2
13:00 1 Nicoli & Friends - Lozan Dent
9 - 6
 6 - 2
13:45 1 Forest - Poiana RVA
0 - 0
 2 - 3
14:30 1 Cristal - Metaloplast
2 - 2
 9 - 3

Observatori etapa 13/26: Lozan Dent; FC Harman Vikings;

Bal.1
10:00
Neomed
Cristal
4
0
Bal.2
10:01
FC Noua
Sedal
0
8
Bal.1
10:45
Phoenix BV
Instalcris
1
5
Bal.2
10:46
Doripesco
F.C. Thiess
8
1
Bal.1
11:30
Autoliv
Holver
5
4
Bal.2
11:31
Pz. Roma
Vodasis
2
6
Bal.1
12:15
Vikings
Racadau
3
1
Bal.2
12:16
Mauriciu
Forest
2
0
Aici se vor posta rezultatele in cursul zilei de Sambata
Clasament Superliga - Divizia A - etapa 25
Loc Echipa M Glv Pct
1. Expertm. 26 +81 67
2. Union BV 26 +65 65
3. Dynavit 26 +61 62
4. Nicoli 26 +42 49
5. Cristal 26 +20 46
6. Metalopl. 26 -13 37
7. CLINICCO 26 -2 35
8. Poiana 26 -18 34
9. Vikings 26 -11 32
10. Deloeko 26 -5 31
11. Forest 26 -40 22
12. Lozan D. 26 -46 15
13. Becko 26 -87 13
14. Sport Fun* 26 -47 14
Rezultate ultima etapa - 2016-06-18 - Etapa 25
Partida Scor
Poiana - CLINICCO 2 - 8  4 - 0
Becko - Dynavit 3 - 6  3 - 12
Sport Fun* - Expertm. 2 - 3  0 - 3
Deloeko - Nicoli 3 - 4  1 - 8
Metalopl. - Forest 2 - 2  8 - 4
Vikings - Cristal 1 - 2  3 - 0
Lozan D. - Union BV 0 - 2  0 - 3
Program etapa viitoare - 2016-06-25 - Etapa 26
Partida Ora Balon
Union BV - Vikings 10:00 1
CLINICCO - Becko 10:45 1
Dynavit - Sport Fun* 11:30 1
Expertm. - Deloeko 12:15 1
Nicoli - Lozan D. 13:00 1
Forest - Poiana 13:45 1
Cristal - Metalopl. 14:30 1

Suspendari

Jucatorii suspendati pentru Etapa 26:

Sarbatoriti

Jucatorii ce isi sarbatoresc ziua de nastere in saptamana curenta sunt:

  • Jucatorul Albert Razvan,
    component al echipei (Cristal)
    implineste varsta de 36 ani
    la data de 11 Noiembrie 2019,
    nascut in anul 1983
  • Jucatorul Diaconu Constantin,
    component al echipei (Vikings)
    implineste varsta de 40 ani
    la data de 12 Noiembrie 2019,
    nascut in anul 1979
  • Jucatorul Gaspar Andrei Valentin,
    component al echipei (Instalcris)
    implineste varsta de 32 ani
    la data de 13 Noiembrie 2019,
    nascut in anul 1987
  • Jucatorul Rujan Laurentiu Constantin,
    component al echipei (Holver)
    implineste varsta de 39 ani
    la data de 15 Noiembrie 2019,
    nascut in anul 1980
  • Jucatorul Cosneanu Aurel Razvan,
    component al echipei (FC Noua)
    implineste varsta de 30 ani
    la data de 17 Noiembrie 2019,
    nascut in anul 1989
  • Jucatorul Nasalean Marian Vasile,
    component al echipei (Instalcris)
    implineste varsta de 35 ani
    la data de 17 Noiembrie 2019,
    nascut in anul 1984