Data: 2022-03-12 tur / 0000-00-00 retur
Etapa 1 tur / 16 retur
Ora Balon Partida tur retur
09:00 1 Top Sport Holver - FC Zizin
3 - 1
09:50 1 Neomed - Bracoma
1 - 7
10:40 1 Dalema KSG - Mauriciu
0 - 6
11:30 1 Pizza Roma - F.C. Thiess Spartans
2 - 2
12:20 1 Cristal - FC Racadau
3 - 1
13:10 1 Raptronic Process - Speranta Tarlungeni
9 - 1
14:00 1 Phoenix Optic Spa - Mac Seven
3 - 1
14:50 1 Forest - Star
15 - 0


Data: 2022-03-19 tur / 0000-00-00 retur
Etapa 2 tur / 17 retur
Ora Balon Partida tur retur
09:00 1 FC Racadau - F.C. Thiess Spartans
2 - 1
09:50 1 FC Zizin - Star
3 - 2
10:40 1 Top Sport Holver - Neomed
9 - 1
11:30 1 Dalema KSG - Pizza Roma
4 - 1
12:20 1 Cristal - Raptronic Process
2 - 2
13:10 1 Phoenix Optic Spa - Forest
0 - 4
14:00 1 Speranta Tarlungeni - Mac Seven
2 - 17
14:50 1 Mauriciu - Bracoma
3 - 0


Data: 2022-03-26 tur / 0000-00-00 retur
Etapa 3 tur / 18 retur
Ora Balon Partida tur retur
09:00 1 Neomed - FC Zizin
6 - 4
09:50 1 Pizza Roma - Mauriciu
1 - 4
10:40 1 Dalema KSG - Bracoma
2 - 11
11:30 1 Phoenix Optic Spa - Speranta Tarlungeni
17 - 0
12:20 1 Forest - Mac Seven
3 - 8
13:10 1 Star - Top Sport Holver
1 - 7
14:00 1 Cristal - F.C. Thiess Spartans
1 - 1
14:50 1 Raptronic Process - FC Racadau
7 - 1


Data: 2022-04-02 tur / 0000-00-00 retur
Etapa 4 tur / 19 retur
Ora Balon Partida tur retur
09:00 1 Phoenix Optic Spa - Star
3 - 0
09:50 1 Raptronic Process - Mac Seven
4 - 3
10:40 1 Bracoma - Top Sport Holver
1 - 2
11:30 1 Forest - FC Zizin
5 - 0
12:20 1 Neomed - Mauriciu
1 - 13
13:10 1 F.C. Thiess Spartans - Dalema KSG
1 - 1
14:00 1 Pizza Roma - FC Racadau
3 - 1
14:50 1 Cristal - Speranta Tarlungeni
10 - 4


Data: 2022-04-09 tur / 0000-00-00 retur
Etapa 5 tur / 20 retur
Ora Balon Partida tur retur
09:00 1 Mauriciu - Top Sport Holver
5 - 2
09:50 1 F.C. Thiess Spartans - Neomed
2 - 2
10:40 1 FC Racadau - Dalema KSG
5 - 7
11:30 1 Speranta Tarlungeni - Pizza Roma
3 - 16
12:20 1 Mac Seven - Cristal
7 - 5
13:10 1 Bracoma - Forest
2 - 2
14:00 1 Phoenix Optic Spa - FC Zizin
3 - 0
14:50 1 Star - Raptronic Process
2 - 6


Data: 2022-04-30 tur / 0000-00-00 retur
Etapa 6 tur / 21 retur
Ora Balon Partida tur retur
09:00 1 Star - Mac Seven
1 - 15
09:50 1 F.C. Thiess Spartans - Mauriciu
2 - 1
10:40 1 FC Racadau - Bracoma
5 - 10
11:30 1 FC Zizin - Speranta Tarlungeni
3 - 0
12:20 1 Pizza Roma - Cristal
12 - 0
13:10 1 Dalema KSG - Raptronic Process
0 - 5
14:00 1 Phoenix Optic Spa - Neomed
7 - 3
14:50 1 Forest - Top Sport Holver
1 - 5


Data: 2022-05-07 tur / 0000-00-00 retur
Etapa 7 tur / 22 retur
Ora Balon Partida tur retur
09:00 1 Neomed - Pizza Roma
2 - 1
09:50 1 Top Sport Holver - Dalema KSG
5 - 2
10:40 1 Raptronic Process - Forest
1 - 7
11:30 1 Cristal - Phoenix Optic Spa
1 - 6
12:20 1 Bracoma - Star
6 - 1
13:10 1 Mac Seven - FC Racadau
6 - 1
14:00 1 Speranta Tarlungeni - F.C. Thiess Spartans
1 - 11
14:50 1 Mauriciu - FC Zizin
9 - 1


Data: 2022-05-14 tur / 0000-00-00 retur
Etapa 8 tur / 23 retur
Ora Balon Partida tur retur
09:00 1 Mauriciu - Mac Seven
4 - 1
09:50 1 Bracoma - Speranta Tarlungeni
18 - 3
10:40 1 FC Racadau - FC Zizin
3 - 0
11:30 1 Star - F.C. Thiess Spartans
1 - 5
12:20 1 Cristal - Top Sport Holver
2 - 4
13:10 1 Raptronic Process - Neomed
2 - 3
14:00 1 Dalema KSG - Phoenix Optic Spa
1 - 0
14:50 1 Pizza Roma - Forest
1 - 7


Data: 2022-05-21 tur / 0000-00-00 retur
Etapa 9 tur / 24 retur
Ora Balon Partida tur retur
09:00 1 Top Sport Holver - F.C. Thiess Spartans
09:50 1 Neomed - FC Racadau
10:40 1 Forest - Mauriciu
11:30 1 Mac Seven - Pizza Roma
12:20 1 FC Zizin - Raptronic Process
13:10 1 Phoenix Optic Spa - Bracoma
14:00 1 Dalema KSG - Speranta Tarlungeni
14:50 1 Cristal - Star


Data: 2022-05-28 tur / 0000-00-00 retur
Etapa 10 tur / 25 retur
Ora Balon Partida tur retur
09:00 1 Cristal - Mauriciu
09:50 1 Star - Neomed
10:40 1 Bracoma - Pizza Roma
11:30 1 Speranta Tarlungeni - Forest
12:20 1 Raptronic Process - F.C. Thiess Spartans
13:10 1 FC Racadau - Phoenix Optic Spa
14:00 1 FC Zizin - Dalema KSG
14:50 1 Mac Seven - Top Sport Holver


Data: 2022-06-04 tur / 0000-00-00 retur
Etapa 11 tur / 26 retur
Ora Balon Partida tur retur
09:00 1 Pizza Roma - Star
09:50 1 Neomed - Speranta Tarlungeni
10:40 1 Dalema KSG - Mac Seven
11:30 1 Top Sport Holver - FC Racadau
12:20 1 Cristal - FC Zizin
13:10 1 Raptronic Process - Bracoma
14:00 1 Mauriciu - Phoenix Optic Spa
14:50 1 Forest - F.C. Thiess Spartans


Data: 2022-06-11 tur / 0000-00-00 retur
Etapa 12 tur / 27 retur
Ora Balon Partida tur retur
09:00 1 Speranta Tarlungeni - Top Sport Holver
09:50 1 Mac Seven - Neomed
10:40 1 FC Zizin - Pizza Roma
11:30 1 Cristal - Bracoma
12:20 1 Raptronic Process - Mauriciu
13:10 1 F.C. Thiess Spartans - Phoenix Optic Spa
14:00 1 Star - Dalema KSG
14:50 1 FC Racadau - Forest


Data: 2022-06-18 tur / 0000-00-00 retur
Etapa 13 tur / 28 retur
Ora Balon Partida tur retur
09:00 1 Phoenix Optic Spa - Raptronic Process
09:50 1 Mac Seven - F.C. Thiess Spartans
10:40 1 FC Racadau - Speranta Tarlungeni
11:30 1 FC Zizin - Bracoma
12:20 1 Mauriciu - Star
13:10 1 Forest - Cristal
14:00 1 Neomed - Dalema KSG
14:50 1 Pizza Roma - Top Sport Holver


Data: 2022-06-25 tur / 0000-00-00 retur
Etapa 14 tur / 29 retur
Ora Balon Partida tur retur
09:00 1 Star - FC Racadau
09:50 1 F.C. Thiess Spartans - FC Zizin
10:40 1 Speranta Tarlungeni - Mauriciu
11:30 1 Bracoma - Mac Seven
12:20 1 Pizza Roma - Phoenix Optic Spa
13:10 1 Forest - Dalema KSG
14:00 1 Neomed - Cristal
14:50 1 Raptronic Process - Top Sport Holver


Data: 2022-07-02 tur / 0000-00-00 retur
Etapa 15 tur / 30 retur
Ora Balon Partida tur retur
09:00 1 Mac Seven - FC Zizin
09:50 1 FC Racadau - Mauriciu
10:40 1 Bracoma - F.C. Thiess Spartans
11:30 1 Speranta Tarlungeni - Star
12:20 1 Phoenix Optic Spa - Top Sport Holver
13:10 1 Forest - Neomed
14:00 1 Dalema KSG - Cristal
14:50 1 Raptronic Process - Pizza Roma


Bal.1
09:00
Holver
F.C. Thiess
4
1
Bal.1
09:50
Neomed
Racadau
5
2
Bal.1
10:40
Forest
Mauriciu
1
5
Bal.1
11:30
Mac Seven
Pz. Roma
3
3
Bal.1
12:20
Zizin
Raptronic
0
3
Bal.1
13:10
Phoenix
Bracoma
0
3
Bal.1
14:00
Dalema
Speranta
9
3
Bal.1
14:50
Cristal
Star
5
3
Aici se vor posta rezultatele in cursul zilei de Sambata
Clasament Superliga - Divizia A - etapa 8
Loc Echipa M Glv Pct
1. Mauriciu 8 +37 21
2. Holver 8 +23 21
3. Phoenix 8 +29 18
4. Bracoma 8 +36 16
5. Forest 8 +27 16
6. Raptronic 8 +17 16
7. Mac Seven 8 +35 15
8. F.C. Thiess 8 +14 13
9. Pz. Roma 8 +14 10
10. Dalema 8 -17 10
11. Neomed 8 -26 10
12. Cristal 8 -13 8
13. Racadau 8 -18 6
14. Zizin 8 -19 6
15. Star 8 -52 0
16. Speranta 8 -87 0
Rezultate ultima etapa - 2022-05-14 - Etapa 8
Partida Scor
Mauriciu - Mac Seven 4 - 1 -
Bracoma - Speranta 18 - 3 -
Racadau - Zizin 3 - 0 -
Star - F.C. Thiess 1 - 5 -
Cristal - Holver 2 - 4 -
Raptronic - Neomed 2 - 3 -
Dalema - Phoenix 1 - 0 -
Pz. Roma - Forest 1 - 7 -
Program etapa viitoare - 2022-05-21 - Etapa 9
Partida Ora Balon
Holver - F.C. Thiess 09:00 1
Neomed - Racadau 09:50 1
Forest - Mauriciu 10:40 1
Mac Seven - Pz. Roma 11:30 1
Zizin - Raptronic 12:20 1
Phoenix - Bracoma 13:10 1
Dalema - Speranta 14:00 1
Cristal - Star 14:50 1

Suspendari

Jucatorii suspendati pentru Etapa 9:

Sarbatoriti

Jucatorii ce isi sarbatoresc ziua de nastere in saptamana curenta sunt:

  • Jucatorul Chirvase Daniel,
    component al echipei (Mauriciu)
    implineste varsta de 36 ani
    la data de 23 Mai 2022,
    nascut in anul 1986
  • Jucatorul Barbura Florin Alin,
    component al echipei (Mauriciu)
    implineste varsta de 48 ani
    la data de 25 Mai 2022,
    nascut in anul 1974
  • Jucatorul Blaga Dragos,
    component al echipei (Pz. Roma)
    implineste varsta de 33 ani
    la data de 25 Mai 2022,
    nascut in anul 1989
  • Jucatorul Iascu Gabriel Constantin,
    component al echipei (Raptronic)
    implineste varsta de 38 ani
    la data de 25 Mai 2022,
    nascut in anul 1984