Golgeteri Sezon Curent (click pe titlul coloanelor pt. sortare)
 
Loc Nume prenume P M
1. Cireasa Adrian (Forest) 6 2 3.00
2. Evsei Adrian (Sedal Proiect) 6 1 6.00
3. Bordas Radu (Forest) 6 2 3.00
4. Neamtu Bogdan (Neomed) 5 2 2.50
5. Popa Remus Marian (Sedal Proiect) 5 1 5.00
6. Alexe Claudiu (Mauriciu) 4 2 2.00
7. Gerota Alin Madalin (Autoliv) 4 2 2.00
8. Gherasim Constantin Adrian (Phoenix Brasov) 4 1 4.00
9. Popa Stelian Dan (Neomed) 3 1 3.00
10. Kovasznai Miklos (Autoliv) 3 2 1.50
11. Tudose Dan (Phoenix Brasov) 3 1 3.00
12. Marcu Gabriel (Forest) 2 1 2.00
13. Aboaice Cristian (Doripesco) 2 2 1.00
14. Catana Codrut Mihai (Mauriciu) 2 2 1.00
15. Punga Bogdan Constantin (Top Sport Holver) 2 2 1.00
16. Onuc Vasile (Doripesco) 2 2 1.00
17. Ologu Marian Viorel (Mauriciu) 2 2 1.00
18. Mitruta Costinel Cristian (Mauriciu) 2 1 2.00
19. Cazangiu Ionel (Phoenix Brasov) 2 2 1.00
20. Chiriac Daniel (Cristal) 2 2 1.00

P = Prezente; M = Medie goluri / prezente; = Goluri;
Golgeteri All-Time (click pe titlul coloanelor pt. sortare)
 
Loc Nume prenume P M
1. Ivan Marian 524 266 1.97
2. Andrei Cristian 425 233 1.82
3. Popa Remus Marian 355 187 1.90
4. Mocanu Cristian 306 163 1.88
5. Truta Marian Daniel 299 294 1.02
6. Hanzhanz Roland Georgian 269 229 1.17
7. Bordas Radu 266 210 1.27
8. Vlad Adrian 260 166 1.57
9. Evsei Adrian 242 206 1.17
10. Spetcu Romeo Ciprian 225 156 1.44
11. Adam Bogdan Nicolae 205 247 0.83
12. Puiu Cristian 199 162 1.23
13. Tigaeru Aron Vasile 194 296 0.66
14. Stratila Daniel 190 220 0.86
15. Kajcsaracz Attila 188 175 1.07
16. Petrus Florin Vasile 186 251 0.74
17. Tuvichi Florin 182 190 0.96
18. Teciu Adrian 181 229 0.79
19. Onuc Vasile 180 222 0.81
20. Zaharia Catalin Stejarel 179 153 1.17

P = Prezente; M = Medie goluri / prezente; = Goluri;
Clasament All-Time (click pe titlul coloanelor pt. sortare)
 
Loc Nume echipa M C E P + - Glv Pct
1. Dynavit 352 257 30 65 1561 712 +849 801
2. Cristal 392 219 45 128 1375 949 +426 702
3. Sedal Proiect 311 202 28 81 1340 762 +578 634
4. Top Sport Holver 388 182 38 168 1223 1232 -9 584
5. FC CLINICCO 292 182 30 80 1121 647 +474 576
6. Mauriciu 400 168 49 183 1186 1238 -52 553
7. Metaloplast 398 162 59 177 1356 1405 -49 545
8. Forest 404 156 54 194 1202 1359 -157 537
9. FC Racadau 326 164 43 119 1111 901 +210 535
10. F.C. Thiess 390 162 47 181 1105 1112 -7 530
11. Phoenix Brasov 410 161 35 214 1204 1419 -215 528
12. Altstadt Invest 316 163 33 120 1011 823 +188 522
13. Vodasis 384 158 42 184 1276 1333 -57 522
14. S.S. Becko 322 158 41 123 993 871 +122 515
15. Nicoli / La Mav 278 148 38 92 873 703 +170 495
16. Valea cu Flori Residance 278 142 27 109 935 814 +121 463
17. Design Construct 184 148 13 23 817 297 +520 457
18. Doripesco 258 134 25 99 1045 735 +310 444
19. FC Harman Vikings 312 128 27 157 992 1119 -127 424
20. Mario & Lor 252 116 28 108 818 805 +13 394

M = Meciuri; C = Castigate; E = Egaluri; P = Pierdute; + = Goluri Marcate; - = Goluri Primite;
Glv = Golaveraj; = Cartonase Galbene; = Cartonase Rosii; Pct = Puncte;
Statistici premii (click pe titlul coloanelor pt. sortare)
 
Loc Nume prenume Nr
1. Ivan Marian 17
2. Andrei Cristian 12
3. Petrus Florin Vasile 12
4. Buduca Bogdan Nicolae 10
5. Ciubotaru Eduard Constantin 9
6. Popa Remus Marian 9
7. Aboaice Cristian 8
8. Belean Geani Florin 8
9. Beraru Florin 8
10. Gheorghe Marian 8

Nr = Numar premii;
Statistici prezente (click pe titlul coloanelor pt. sortare)
 
Loc Nume prenume P
1. Ciopo Alexandru 305
2. Kerekes Lorant 301
3. Tigaeru Aron Vasile 296
4. Truta Marian Daniel 294
5. Ghita Marius 293
6. Radu Catalin Cristian 286
7. Racovita Haralambie Dragos 283
8. Bezna Brisc Alexandru 283
9. Nebunescu Marius 282
10. Sincan Mihai George 279
11. Cotofrei Ciprian 278
12. Bragau Bogdan 277
13. Tontsch Hans Jurgen 275
14. Vlasceanu Stefan Constantin 273
15. Aldea Marcel 273
16. Mihalache Daniel 271
17. Banciu Mircea Ionut 269
18. Rusu Marius 267
19. Cornea Constantin 266
20. Ivan Marian 266

P = Prezente;
Statistici cartonase galbene (click pe titlul coloanelor pt. sortare)
 
Loc Nume prenume P M
1. Taposu Claudiu Daniel 28 2 205 0.14
2. Burciu Bogdan 28 1 202 0.14
3. Danis Paul Ionut 27 1 223 0.12
4. Radu Catalin Cristian 27 1 286 0.09
5. Manu Lucian Stefan 25 2 163 0.15
6. Huzum Florin 22 0 158 0.14
7. Stescu Florin 22 0 228 0.10
8. Barthos Claudiu Florian 21 1 253 0.08
9. Paznicu Ovidiu Vasile 20 0 258 0.08
10. Rebegea Catalin Marian 19 1 95 0.20

P = Prezente; M = Medie cartonase galbene / prezente; = Cartonase Galbene; = Cartonase Rosii;
Statistici cartonase rosii (click pe titlul coloanelor pt. sortare)
 
Loc Nume prenume P M
1. Stinga Viorel Cristian 4 18 165 0.02
2. Halapciuc Adrian 4 17 110 0.04
3. Pribeanu Vasile Razvan 3 15 234 0.01
4. Stratila Daniel 3 11 220 0.01
5. Marin Constantin 3 10 112 0.03
6. Elka Florin 3 5 51 0.06
7. Taposu Claudiu Daniel 2 28 205 0.01
8. Manu Lucian Stefan 2 25 163 0.01
9. Gheorghe Marian 2 18 251 0.01
10. Moldovan Augustin Adrian 2 17 160 0.01

P = Prezente; M = Medie cartonase rosii / prezente; = Cartonase Rosii; = Cartonase Galbene;
Statistici suspendari (click pe titlul coloanelor pt. sortare)
 
Loc Nume prenume S
1. Petrus Florin Vasile 37
2. Manu Lucian Stefan 29
3. Catana Codrut Mihai 27
4. Halapciuc Adrian 27
5. Bratovici Iulian 26
6. Taposu Claudiu Daniel 17
7. Tarta Raul Aurelian 16
8. Tatarciuc Vasile 15
9. Paun Adrian 14
10. Alexandru Sorin Costel 13

S = Suspendari;
Bal.1
10:00
Vodasis
Forest

Bal.2
10:01
Pz. Roma
Vikings

Bal.1
10:45
Instalcris
Mauriciu

Bal.2
10:46
Neomed
F.C. Thiess

Bal.1
11:30
Sedal
Racadau

Bal.2
11:31
Cristal
Holver

Bal.1
12:15
Phoenix BV
Doripesco

Bal.2
12:16
Autoliv
FC Noua

Aici se vor posta rezultatele in cursul zilei de Sambata
Clasament Superliga - Divizia A - etapa 2
Loc Echipa M Glv Pct
1. Forest 2 +19 6
2. Mauriciu 2 +11 6
3. Phoenix BV 2 +5 6
4. FC Noua 2 +2 6
5. Autoliv 2 +5 4
6. Sedal 1 +14 3
7. Holver 2 +1 3
8. Vodasis 2 +1 3
9. Neomed 2 -1 3
10. Racadau 2 -5 3
11. Cristal 2 -1 1
12. Pz. Roma 1 -4 0
13. Doripesco 2 -6 0
14. Instalcris 2 -8 0
15. Vikings 2 -16 0
16. F.C. Thiess 2 -17 0
Rezultate ultima etapa - 2019-09-14 - Etapa 2
Partida Scor
Autoliv - Doripesco 7 - 2 -
Instalcris - Vodasis 1 - 4 -
F.C. Thiess - Forest 0 - 14 -
FC Noua - Cristal 2 - 1 -
Mauriciu - Racadau 9 - 0 -
Pz. Roma - Sedal - -
Neomed - Phoenix BV 4 - 6 -
Vikings - Holver 2 - 4 -
Program etapa viitoare - 2019-09-21 - Etapa 3
Partida Ora Balon
Vodasis - Forest 10:00 1
Pz. Roma - Vikings 10:01 2
Instalcris - Mauriciu 10:45 1
Neomed - F.C. Thiess 10:46 2
Sedal - Racadau 11:30 1
Cristal - Holver 11:31 2
Phoenix BV - Doripesco 12:15 1
Autoliv - FC Noua 12:16 2

Suspendari

Jucatorii suspendati pentru Etapa 3:

  • Nu este nici un jucator suspendat

Sarbatoriti

Jucatorii ce isi sarbatoresc ziua de nastere in saptamana curenta sunt: